samochody nowe i używane – co kupić?

Polacy cenią sobie szeroki wybór, dlatego też tak bardzo kwitnie w naszym kraju sprzedaż samochodów z drugiej czy trzeciej ręki. Niewątpliwie samochody używane dostępne są w znacznie niższych cenach. Czy jednak warto oszczędzać na naszym bezpieczeństwie i komforcie?

Kupując z salonu gwarancję masz w cenie

Kupno samochodu u dealera to przede wszystkim kupno świętego spokoju. Wiemy, że samochód jest fabrycznie nowy oraz posiada wszelkie niezbędne gwarancje na podzespoły. Samo szukanie samochodu w salonach może być interesujące – poprzez porównywanie modeli dowiadujemy się nowych rzeczy o danej marce. Ciekawe jest także to, że oferta może być bardzo spersonalizowana – wszystko zależy od samego sprzedawcy. Wszystko to przekłada się na spore udogodnienie, szczególnie kiedy nie ma czasu na wybieranie i szukanie przez kilka miesięcy. Samochód otrzymujemy w danym terminie i ma on ustalone wcześniej parametry.

A może samochód używany?

Kupno samochodu używanego dyktowane jest przede wszystkim ceną. Niższa niż salonowa cena jest odciążeniem dla portfela, jednak musimy być świadomi, że takie samochody mogą mieć wady ukryte, o których sprzedający nas nie poinformuje. Takie wady wychodzą później, podczas użytkowania i narażają nas na olbrzymie koszty.

Interesuje Cię zakup samochodu? Zapoznaj się z ofertą nowych i używanych samochodów w autoryzowanym salonie Forda Ursyn Car https://www.ursyncar.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *