Robertowi Lewandowskiemu przez przypadek wymsknęło się, że zostanie ojcem po raz drugi?! Filip Chajzer zręcznie go podpuścił! [WIDEO]

Zdradził też, że Ania jest boginią w…

Robert Lewandowski w Dzień Dobry TVN. Wywiad Filipa Chajzera

Robert Lewandowski swoją popularność i pozycję w polskiej drużynie piłkarskiej budował przez lata. Nic więc dziwnego, że był uważany za jedną z największych nadziei wśród zawodników biorących udział w tegorocznym Mundialu. Ostatecznie musiał pogodzić się z porażką polskiej kadry, która w koszmarnym stylu przegrała dwa pierwsze mecze tracąc tym samym szansę na dalszy awans. Jak RL9 odnalazł się w tej sytuacji? O tym opowiedział w rozmowie z Filipem Chajzerem Dzień Dobry TVN.

Przypomnijmy, że po powrocie do kraju Lewandowski od razu spakował walizki i udał się na wakacje do Grecji. Kiedy  zregenerował siły, odważył się głośno skomentować porażkę biało-czerwonych. Pierwszego wywiadu udzielił dla Przeglądu Sportowego. Teraz nadszedł czas na TVN.

Wywiad Filipa Chajzera z Robertem Lewandowskim

Filip Chajzer w wywiadzie z Robertem Lewandowskim poruszył m.in. temat tego, o to co sądzi o fali hejtu, która wylała się na niego i jego rodzinę, a zwłaszcza żonę Anię, na której Instagramie aż roiło się od niesmacznych i obraźliwych komentarzy:

Dziwię się, że to dotyczy Ani, bo Ania zawsze mnie wspiera. Ania nie jest z reprezentacji, ale jak wiadomo, kibic w tym momencie nie patrzy na nic, tylko swoją frustrację próbuje wyładowywać. To my graliśmy w piłkę, Ania zawsze stara się pomóc jak tylko może i robić wszystko, żeby mnie wspierać. To dla mnie bardzo ważne, gdy widzę, że ktoś z rodziny jest na meczu – czy to w klubie czy w reprezentacji. – przyznał Lewandowski.

Zapytany o to, czy po Mundialu nie zabrakło pokory – media wypełniły się zdjęciami z egzotycznych wakcji – odparł:

Wrzuciłem jedno zdjęcie z plaży, gdzie byłem z rodziną. W tym trudnym momencie dla mnie, to był czas bardzo ważny, spowodował, że ta głowa odpoczęła, emocje trochę uszły. Serce mniej bolało. Nie ma co ukrywać, rodzina jest najbliższa i w ciężkich momentach chce się spędzać czas z rodziną. Wrzuciłem zdjęcie z rodziną i to było dla mnie bardzo ważne, bo to mi bardzo pomogło – wyjawił

 

Robert Lewandowski o Annie Lewandowskiej

W rozmowie nie zabrakło także wątków prywatnych. Dziennikarz zapytał piłkarza co robi w wolnym czasie:

Pójdziemy albo na spacer, albo gdzieś coś, po prostu się przejść, zrobimy zakupy…

Zaraz stop, hej, zrobicie zakupy? – wtrącił się Chajzer.

A kto miałby to zrobić inny? – odpowiedział Lewandowski.

O swojej ukochanej, Robert mówi jak o prawdziwej bogini. Szczególnie imponuje mu w kwestiach kulinarnych:

Jak Ania gotuje, to ktoś się musi małą zająć. Czasami jesteśmy w kuchni razem, siedzę, rozmawiamy i patrzę co Ania gotuje. Chociaż Ania tak szybko gotuje, że czasem wyjdę do toalety na chwilę, wrócę, a danie już gotowe. Doceniam to, co Ania robi i w jakim tempie ona to robi. Czasem jak znajomi przyjeżdżają, zrobi jakiś koktajl, tu coś, jakieś przystawki, jedzonko – nie dość, że to jest dobre, to jeszcze szybko podane. I zdrowe! – wyznał

Robert Lewandowski o imieniu dla drugiego dziecka

Lewandowski nie ukrywa, że prywatność rodziny jest dla niego ważna i zawsze tak było. Filip próbował go nieco podpuścić i zapytał o drugie dziecko:

Nie, jeszcze nie mam. Ale jakby coś było to pewnie zaczęlibyśmy myśleć – odparł, wyraźnie próbując uniknąć tematu.

Ale jakieś typy?

Typy… – Robert odchrząknął, próbując zmienić temat – A co, chcesz mi coś podsunąć?

Możemy pomyśleć razem i dlaczego będzie to Filip? – drążył Chajzer

Filip? Miałem w rodzinie Filipa, bardzo ładne imię. Ale nie wiadomo, czy będzie chłopak! – odparł w końcu Lewandowski

Myślicie, że przypadkiem mu się wymsknęło? 😉

Robert Lewandowski przestał się patyczkować. Stanął w obronie swojej rodziny i ostro odpowiedział na okładkę „Newsweeka”

Robert Lewandowski przerwał milczenie w sprawie konfliktów w drużynie! Jego słowa cytują dzisiaj wszyscy!

Ale głos! Robert Lewandowski na weselu nagle chwycił za mikrofon i zaśpiewał wielki przebój! Nagranie trafiło do sieci [WIDEO]

 

 

Artykuł Robertowi Lewandowskiemu przez przypadek wymsknęło się, że zostanie ojcem po raz drugi?! Filip Chajzer zręcznie go podpuścił! [WIDEO] pochodzi z serwisu Jastrząb Post.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *