Prysznic idealnie dopasowany

Jeśli nasza łazienka jest mała, wąska, nieustawna lub znajduje się na poddaszu, to stworzenie funkcjonalnej i estetycznej zarazem aranżacji wymaga przemyśleń. Możliwości są bowiem bardzo ograniczone. Na szczęście firmy, na przykład Krzemień, coraz częściej proponują nam ciekawe, czasem nietypowe rozwiązania, które w efekcie ułatwiają zagospodarowanie łazienki. Jedną z takich ofert są brodziki prysznicowe na wymiar.

Dlaczego warto postawić na brodziki prysznicowe na wymiar?

Łazienka przeważnie charakteryzuje się dość małym metrażem. Dlatego dobrym i popularnym rozwiązaniem jest zamontowanie kabiny prysznicowej zamiast wanny. Oferowane brodziki prysznicowe na wymiar cechują się nie tylko różnymi kształtami, ale również rozmiarami, które dają nam pełną swobodę aranżacji, bez względu na wielkość łazienki czy jej uwarunkowania techniczne. Dzięki temu w małej przestrzeni możemy zmieścić wszystko co jest nam potrzebne nie stwarzając przy tym wrażenia przesytu. Brodziki prysznicowe na wymiar są idealnie dostosowane do potrzeb, dlatego eliminują one problemy związane z niewymiarowymi wnękami, nierównymi ścianami czy z „pracującą” drewnianą podłogą. Nigdzie zatem nie gromadzi się woda, która może powodować niechciane zacieki czy pleśń.

Z czego wykonane są brodziki prysznicowe na wymiar?

Podczas zakupu warto zwrócić uwagę na materiał, z jakiego wykonane są brodziki prysznicowe na wymiar. Z tym bowiem bezpośrednio związana jest ich jakość i wytrzymałość. Najpopularniejsze są brodziki z akrylu. Niewątpliwie ich zaletą jest dobra izolacja cieplna i niska cena, jednak są one mało odporne na zarysowania. Z kolei brodziki prysznicowe na wymiar wykonane z konglomeratu są bardziej odporne na uszkodzenia i cechują się większą stabilnością. Jednak najbardziej wytrzymałe są brodziki stalowe, które niestety są dość drogie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *