Omenaa Mensah wystąpi w sztuce teatralnej! U jej boku wystąpią największe polskie gwiazdy! [WIDEO]

Reżyser też pierwszoligowy

Omenaa Mensah zagra w sztuce teatralnej

Omenaa Mensah znana jest z tego, że uwielbia pomagać i wie, jak ważne jest wspieranie innych. Już niebawem zobaczymy ją w nowej roli – Omenaa zagra w spektaklu u Olafa Lubaszenki! Jak się okazało, w sztuce oprócz prezenterki zobaczymy wiele znakomitych nazwisk ze świata show-biznesu. W rozmowie z Jastrząb Post Omenaa wyjawiła szczegóły produkcji i nie kryła ekscytacji:

Ja to tam będę mieć małą rolę, ale ważne jest to, że przygotowujemy ten projekt już ponad pół roku, a w przyszłym roku będzie ponad półtora roku. Sztuka teatralna, którą wyreżyseruje Olaf Lubaszenko. Będzie czołowa Polska obsada – Weronika Książkiewicz, Kasia Glinka, Borys Szyc z którym rozmawiamy, Patricia Kazadi, Rafał Cieszyński – to tylko niektóre nazwiska, które nas zaszczycą. Plus szereg Polskich gwiazd ze świata mediów, którzy wystąpią w tej sztuce premierowej. Myślę, że ten projekt zrealizujemy tak jak jest planowany z Teatrem 6 piętro. Tam będzie wielka premiera.

Sztuka sztuką, jednak najważniejsze w tej inicjatywie jest to, że cały dochód zostanie przekazany na budowanie szkoły w Ghanie:

Będzie to komedia o tolerancji i jej braku. O różnych relacjach damsko-męskich, społecznych ważnych sprawach. Więc będzie śmiesznie, będzie mądrze, a wszystko pójdzie na szkołę dla dzieci, którą buduję.

Czy Omenaa widzi siebie w roli aktorki?

Wczoraj zadebiutowałam w Szkle Kontaktowym jako Wodzianka. Miałam tam swoją krótką rolę, gdzie zaprezentowałam taką prognozę polityczną. Powiem szczerze, świetnie się czułam na tej scenie więc nie wykluczam. Zobaczymy, jak mi pójdzie.

Trzymamy kciuki!

Omenaa Mensah znów to zrobiła! Jej niezwykła akcja charytatywna „Women for tolerance” to prawdziwa perełka [WIDEO]

Gwiazdy wspierają akcję Każda Koszula Pomaga 2018: Omenaa Mensah, Jakob Kosel, Sara Boruc

Dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego będzie czarnoskóre? Omenaa Mensah nie ma wątpliwości! [WIDEO]

Artykuł Omenaa Mensah wystąpi w sztuce teatralnej! U jej boku wystąpią największe polskie gwiazdy! [WIDEO] pochodzi z serwisu Jastrząb Post.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *