Dywany w modnym  kolorze – dywany turkusowe

 

Urządzając mieszkanie w dużej mierze skupiamy się na kolorystyce. Kierujemy się wówczas nie tylko własnym gustem, ale tez obowiązującymi w modzie trendami, a nawet jasnością danego pomieszczenia. Bardzo ważne oczywiście jest na jaki kolor pomalujemy ściany czy jaki odcień podłogi i mebli wybierzemy. Ale urządzając przestrzeń nie można nam zapomnieć o dodatkach, jak poduszki czy dywany, dostępne w sklepie Carpet For You. Te ostatnie w znacznym stopniu mogą zmienić cały wystrój pokoju. Co więcej, rozsądnie dobrane nadadzą charakterystycznego design. A zatem – może dywany turkusowe?

Kiedy warto zastosować dywany turkusowe?

Turkus to kolor bardzo modny w ostatnim czasie. Dlatego dywany turkusowe są doskonałym rozwiązaniem dla współczesnych wnętrz. Nowoczesne mieszkania cechują się minimalistycznymi formami i elegancką prostotą wyposażenia. Naturalne drewno, designerski metal i szkło oraz eleganckie odcienie szarości, beżu i bieli to domena obecnych mieszkań. Dywany turkusowe mogą zatem stać się elementem, który nieco rozweseli i ociepli tak monotonne i chłodne wnętrze. Jednocześnie nie będą one krzykliwym akcentem, który zepsuje aranżacyjny efekt. Ponadto z łatwością dobierzemy do nich inne tekstylia, jak poduszki, koce czy zasłony, gdyż dywany turkusowe są oryginalne i neutralne zarazem.

 

Dlaczego warto mieć dywany?

Dywany w mieszkaniu pełnią dwojaką rolę – estetyczną i praktyczną. Z jednej strony nadają pomieszczeniom charakteru i unikatowego wyglądu, jak na przykład dywany turkusowe. Z drugiej zaś optycznie powiększają lub zmniejszają pokój, wytłumiają odgłosy i pełnią rolę izolacyjną.  Doskonale sprawdzają się nie tylko w salonie, ale też w sypialni, gdzie często chodzimy boso oraz w pokoju dziecięcym, gdzie spędzamy długie godziny  bawiąc się z naszą pociechą na dywanie.

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *