Co „dziwnego” robi kobieta i się do tego nie przyznaje?

 

Wiele jest „dziwnych” rzeczy, które robi kobieta, chociażby ze swoim ciałem, bo o tym ten artykuł, a nigdy się do tego nikomu nie przyznała. Co więc robi, że wstydzi się, bądź nie chce o tym mówić?

Zobacz również https://sexhumor.pl/gify

Odpowiadamy:

Ogląda własne narządy płciowe w lusterku – to naturalna ciekawość, każda chce wiedzieć jak dokładnie „tam” wygląda, a nikt nie jest na tyle wygimnastykowany, żeby to zobaczyć bez lusterka… 😉 Każda kobieta to robi – bo w końcu mogło się tam coś zmienić na przestrzeni lat, prawda?

Masturbuje się pod prysznicem – istnieje wiele miejsc i „zabawek” do samotnej masturbacji. Jeśli jednak nie ma zabawek, a zachciało nam się orgazmu pod prysznicem – to robimy to strumieniem wody. Drogie Panie, na pewno nie próbowałyście? Jeśli nie, to spróbujcie… 😉

Wącha zapach swojej… – każda kobieta jest ciekawa, jak pachnie tam na dole. Czy to przed niespodziewanym numerkiem, czy przed wizytą chociażby u ginekologa. Każda kobieta ma na punkcie higieny, zwłaszcza miejsc intymnych obsesję!

Nie depiluje się – kiedy nie mamy faceta, albo pogoda nie sprzyja noszeniu krótkich spódniczek, kobiety przestają się golić – bo zwyczajnie im się nie chce, albo nie czują takiej potrzeby. Golą się po to, by ładnie wyglądać, a im samym zarościk na nogach czy pod majtkami, wcale im nie przeszkadza.
Podobnie bywa z paznokciami u nóg… zwłaszcza zima, kiedy podczas noszenia pełnych butów nie dbamy o swój pedicure.

Za długo nosi ten sam stanik. Serio. To się zdarza. Nawet najlepszym…

Seks na brudaska? Przecież każdemu się zdarza, że ma ochotę na seks „tu i teraz, w tym momencie” – nawet jeśli cały dzień leżało się w ponaciąganym dresie na kanapie. To się każdemu zdarza. Co więcej – czasami nawet do stosunku nie zdejmujemy koszulki czy… skarpetek!

Drogie Panie, może jeszcze się do czegoś przyznacie, co uważacie za dziwne? Może przekonacie się, że inne Panie robią to samo i wasze „dziwactwo” przestanie być dziwne, a stanie się naturalną rzeczą?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *