Agnieszka Woźniak-Starak wypaliła, który uczestnik „Big Brothera” zrobił na niej piorunujące wrażenie! Padło konkretne nazwisko [WIDEO]

Już chyba wiemy, kto ma największą szansę na wygraną!

Kto jest faworytem w Big Brotherze?

Znamy uczestników Big Brothera. Kto jest faworytem według Agnieszki Woźniak-Starak i Bartka Jędrzejaka – prowadzących reality-show? W rozmowie z naszą reporterką wyjawili, kto zrobił na nich największe wrażenie.

Po ponad 17 latach przerwy rozpoczęła się kolejna edycja programu Big Brother. W domu Wielkiego Brata zamieszkało 16 osób, każda z nich ma inną osobowość, inne cele i oczekiwania. Najwytrwalsi aż przez trzy tygodnie będą skazani jedynie na siebie i kamery, odcięci od świata i przede wszystkim od social-mediów. Mimo że za nami dopiero pierwszy odcinek, to już teraz niektórzy z nich zdobyli pierwszych fanów. Jakie wrażenie uczestnicy zrobili na Agnieszce Woźniak-Starak?

Tak jak na nich patrzę, tam są bardzo mocne osobowości. I twardzi faceci, i wrażliwi faceci, i takie kobiety, które widać było wiedzą, po co wchodzą do domu Wielkiego Brata, z jakimś jasno określonym celem. Oby tam się działo jak najwięcej. Są mocne postaci. Daniel Barłóg, czyli ten góral – rzeczywiście on robi wrażenie. Oni wszyscy są ciekawi.

Trzeba przyznać, że różnorodność osób, które pojawiły się w tej edycji jest naprawdę zaskakująca. Jak powiedział Bartek Jędrzejak, w tej grupie znajdziemy przekrój przez nasze społeczeństwo:

To jest taka grupa, która trochę reprezentuje nasze społeczeństwo. Bo jest i czarno i biało i kolorowo i tęczowo. Jest osoba, która wierzy w Boga, góral zabrał ze sobą pismo święte, jest mama, która zostawiła trójkę dzieci, jest bardzo wzruszająca historia dziewczyny, która zostawia swojego brata, dla którego też jest mamą, mama zmarła, a ona brata zaadoptowała, więc to jest takie odzwierciedlenie naszego społeczeństwa. Ja myślę, że to jest takie fajne doświadczenie socjologiczno-psychologiczne.

Komu kibicujecie? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Łukasz Darłak z „Big Brothera” oszukuje uczestników i ukrywa swoją przeszłość! Czy aby na pewno jest psychologiem?

Wielka zamiana prowadzących „Big Brothera”! Bartek Jędrzejak i Agnieszka Woźniak-Starak zdradzili nam kulisy [WIDEO]

Córka gwiazdy hitu TVN-u została… Wielkim Bratem! Wiemy, kim jest i jak wygląda!

Artykuł Agnieszka Woźniak-Starak wypaliła, który uczestnik „Big Brothera” zrobił na niej piorunujące wrażenie! Padło konkretne nazwisko [WIDEO] pochodzi z serwisu Jastrząb Post.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *