Wynki ankiety

Witajcie wierni czytelnicy.
Wakacje skończone, koniec urlopów i lenistwa. Część z Was wróciła do szkoły, część jeszcze ma ostatnie dni wolne (pozdrawiam studentów:) Pora na kolejne aktualizacje i podsumowanie dawno rozpoczętej ankiety.
Miałem nadzieję że wyniki będą bardziej zaskakujące i opcja konkursów zdobędzie więcej głosów, ale przeliczyłem się (skoro nie chcecie to nikt na siłę nie będzie Wam niczego wciskał :) ).

Do wyników:
5. miejsce – Wasza propozycja w komentarzu – 0 głosów
4. miejsce – Ciekawostki o filofunach – 2 głosy
3. miejsce – Konkurs z nagrodami – 5 głosów (szok)
2. miejsce – Wyplatanie zwierzątek – 17 głosów
1. miejsce – Nowe techniki wyplatania – 22 głosy

Jak widać pierwsze miejsca przypadły na opcje które powtarzają się w waszych pytaniach, zwierzątka i techniki. Reszta jest pomijalna i nie stanowi nawet najmniejszego zagrożenia.

Wyniki ogłoszone, mam nadzieję że uda nam się sprostać wyzwaniu i zgodnie z wynikami publikować materiały. Z miejsca chciał bym zaznaczyć że „Nowe techniki wyplatania” będą stanowiły poważny problem, ponieważ zdecydowana większość jeśli nie wszystkie metody zostały już opisane na łamach blogu. Dlatego zalecam cierpliwość. W przypadku pozostałych odpowiedzi nie przewiduje komplikacji.

Przy okazji, w przerwach między czytaniem nowych artykułów zapraszam do zasiedlania naszego forum. Różnorodność działów powinna zadowolić każdego, ale jeśli tylko ktoś ma potrzebę z przyjemnością utworzę kolejne wedle życzenia.
Wszelkie sugestie proszę umieszczać na forum w odpowiednim dziale lub bezpośrednio na maila admin@filofun-instrukcja.pl

Pozdrawiam
Admin filofun-instrukcja.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii * Informacje portalowe * i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Wynki ankiety

  1. marcysia FILO-FANKA !!! pisze:

    ja znam inną technikę wyplatania. ale chyba inni ją już zamieścili. Jest to tzw. „kod DNA”