Nowy dział na blogu

Witam wszystkich.

Mam niebywałą przyjemność poinformować że na naszym blogu powstaje nowy dział, który w całości będzie poświęcony mulinie.  Prace Naszego nowego redaktora, a dokładniej redaktorki Pulsera (jak mam odmienić to krzyczeć) można obejrzeć na forum pod linkiem <klik>

Teraz pozostaje czekać na pierwsze artykuły.

Z pozdrowieniami
Admin filofun-instrukcja.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii * Informacje portalowe *, MULINA - wszystko o i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Nowy dział na blogu

 1. koporska pisze:

  super kocham wyplatać:)

 2. koporska pisze:

  super kocham wyplatać:) z muliny a najbardziej z filofuna

 3. Patka:DD pisze:

  Mulina też jest super, ale się przemacza i brudzi, a FiloFuny nie. I ♥ FiloFun. : )

 4. vampiria22 pisze:

  hej, znalazłam niedawno Twoją stronkę :) jest fajna, właśnie z niej przypomniałam sobie, bo wcześniej już wiedziałam, różne techniki wyplatania filofuna :D Tak więc masz kolejną czytelniczkę. Co by tu powiedzieć, może zaczniesz rozpisywać na 12 kawałków mulin? I mam taką poradę dla innych: możecie przypinać filofuna agrafką choćby do fotela, tak jak w bransoletkach z muliny, a nie będziecie musiały (-li?) trzymać ręką.
  v22

  PS. Jeśli będzie trzeba mogę pomóc Pulserze (przepraszam, jeśli źle odmieniłam), bo mam całkiem spore doświadczenie w wyplataniu muliny. Jeśli będzie opisywać jakieś konkretne wzory mogę zobaczyć czy ja mam już zrobioną taką bransoletkę i mogę pokazać przykład, a także dać jej rozpisanych na obrazkach ok. 30000 wzorów. Jeśli Pulsera chce się ze mną skontaktować w razie mojej pomocy zapraszam pod numer Gadu 32813319. Najczęściej jestem w godzinach 15-18, ale zapraszam o każdej godzinie.
  Pozdrawiam,
  v22

 5. pulsera pisze:

  Vampirio22, jak długo pleciesz i ile masz lat jeśli można spytać? ;)